Bundan kısa bir süre önce büyük bir mucize yaşadınız. O size ıngaaa dedi siz ona merhaba…

Bu güzel masal devam etmekte ancak artık işe dönme vakti geldi.

Peki bebeğinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz yer neresi?

İşimiz çocuk bakıcılığından oldukça farklı.

Çünkü biz birey yetiştiriyoruz.

Çalışan annelerin en büyük sorunu çocuğa kimin bakacağıdır. En büyük isteği ise çocuğun her dönemde bakımı ile birlikte ihtiyacı olan eğitimi de alması sağlıklı, güvenli bir biçimde yetişmesidir.

Çalışan anne babaların çocuklarına uygun bakıcı bulmaları her zaman sorun olmuştur. Bu sorun gelişen Türkiye ile birlikte gün geçtikçe büyümektedir. Aileler çocuklarının sadece bakımını değil eğitimini de düşünmektedir. Oysa gelişi güzel bulunmuş bakıcı abla yada büyükanne gibi seçenekler çocuğa iyi bir fayda sağlamazlar. Çocuğun gelişiminin her döneminde ayrı bir bakıma ve yaşına uygun eğitime ihtiyacı vardır.

Bu ilke doğrultusunda okulumuzda çocuğun sağlığını ve güvenliğini koruyarak sevgi dolu sıcak bir ortamda, bilimsel bir bakım ve eğitim programı uygulanmaktadır. Okulumuzun kreş bölümünde tecrübeli sağlık personelimiz ve deneyimli öğretmen kadromuz görev yapmaktadır.

Bebeklerimiz için hazırlanan özel beslenme programı titizlikle uygulanmakta, boy ve kilo ölçümleri, genel sağlık kontrolleri her ay sağlık personelimiz gözetiminde yapılıp, dosyalarıyla takip edilmektedir.

Bebeklerimiz için en önemli besin kaynağının sevgi olduğuna inanıyor ve kreş bölümümüzde ki bebeklerimizi, kendileri de birer anne olan öğretmen ve sağlık personelimizin şefkat dolu kollarına bırakıyoruz.aze fidanlarınızı sevgiyle, emekle, özveriyle suluyoruz.

0-12 ay arasını kapsayan bebek grubumuz 10 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Grubumuzda bir öğretmen ve yardımcı annemiz bulunmaktadır. Ayrıca bebeklerimizin sağlık kontrollerini yapan hemşiremizde bulunmaktadır.

Bebek grubumuzda sınıflar yaş seviyelerine göre emekleme ve yürüme odası, alt değiştirme bölümü, hareket gelişimi bölümü ve dinlenme odasından oluşmaktadır.Ayrıca anne sütü alan bebeklerimiz için özel oda ve anne sütü saklama dolabımız bulunmaktadır.

Bebeklerimizin gelişimi gün gün takip edilip gelişim dosyalarına kayıt edilmektedir.Periyodik aralıklarla sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

0-12 AY PROGRAMIMIZ

 • Motor gelişim aktiviteleri• Orff metodu ile çalışmalar

  • Bebek yogası

  • Bebeklerimizle sanat çalışmaları

  • Müzik ve dans

   18-24 AY OYUN GRUBU

18-24 ay arasını kapsayan oyun grubumuz 10 kişilik kapasitesi olan sınıflarda bakım ve eğitim almaktadır. Grubumuzda sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmenimiz bulunmaktadır.

Oyun grubumuzda sınıflar yaş seviyelerine göre oyun sınıfı (hareket gelişimi), eğitici-oyuncak köşesi, drama-…

18-24 AY PROGRAMIMIZ

 • Orff ve ritim çalışmaları
  • Sanat çalışmaları (Bütün çocuklar sanatçıdır)
  • Yoga
  • Müzik ve Dans
  • Motor gelişim aktiviteleri
  • Beyin jimnastiği ( Kavram çalışmaları)